Aktuality

Vánoční jarmark

18.12.2019     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

V předvánočním čase – v úterý 17. prosince, se na obou budovách ZŠ Mlýnská  konal vánoční jarmark. Na tuto akci se organizátoři velmi pečlivě připravovali a snažili se jarmark návštěvníkům co nejvíce zpříjemnit. Ve třídách i v  jídelně školy se konaly vánoční dílny, kde žáci pod vedením učitelů vyráběli vánoční přání, dekoraci z chvojek, drobný šperk nebo si vyzkoušeli zdobit perníčky. Návštěvníci jarmarku  si mohli odnést drobné výrobky s vánoční tematikou – nejrůznější ozdoby a dekorace, pečený čaj, keramické výrobky, andílky a jiné dárečky. Žáci umocnili vánoční atmosféru pásmem vánočních koled, výjevem z jesliček,  pochlubili se pohybovými dovednostmi z   kroužku  gymnastiky a pro nejmenší návštěvníky zahráli žáci z dramatického kroužku tři pohádková představení. Tradičně mezi děti přišly také loutkové postavy. Nechyběl ani fotokoutek, kde se zájemci mohli nechat zvěčnit s andělskými křídly.  Potěšilo i malé občerstvení.  Celá akce  proběhla  ve sváteční atmosféře, za vysoké návštěvnosti rodičů, prarodičů a bývalých žáků školy. Díky všem, kteří se na její přípravě a průběhu podíleli.

Aleš Plhák