Aktuality

Prodej zeleninové přísady

6.5.2020     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Základní škola Mlýnská 1, Mohelnice nabízí k odprodeji přísadu ze školního pozemku: 

Rajčata 23 druhů: Bejbino, Tornádo, Tipo, Sun chocola, Orbit, Zámek, Raluca, Blumko, Oxheat, Cherokee, Bibi, Tigrino, Kotarz, Idyll cherry, Sonet, Pollicino, San Marzano, Big sun, Black zebra, Beef steak, = červená, Orange = oranžové, Perun a Minigold = žluté.

Papriky – kapie červená, žlutá, oranžová

Chilli – 40 druhů

Okurky  – hadovky, salátovky a nakládačky

Cukety – 6 druhů – zelené a žluté

Patizony – bílý, zelený, žlutý

Dýně – 5 druhůTato plodová zelenina kus / 17,-  Kč
Květiny – afrikány – různé barvy, výška, krásenky, cinie, slunečnice kus / 2 ,- Kč
Objednávky předem mailem na: horky@zsmlynska.cz (příjmení, druh přísady, na 12.5. po 17,30). K vyzvednutí přímo na školním pozemku – nelze bez objednání přísadu koupit. Při převzetí nutno dodržovat přísné hygienické předpisy, které vyžadují současná opatření.