Aktuality

Pozvánka na přednášku

3.5.2018     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vám nabídli možnost zúčastnit se přednášky zaměřené na jevy, které mohou být rizikové    pro naše děti při komunikaci na internetu (kyberšikana, rizika sociálních sítí (Facebook), ochrana osobních údajů, kybergrooming, sexting, atd.) a na možnou obranu a ochranu před těmito jevy. Přednášejícím bude  PhDr. René Szotkowski, Ph.D., pracovník projektu E-Bezpečí a Centra PRVok Pedagogické fakulty UP v Olomouci.

Beseda se uskuteční dne 22. 5. 2018 (Út) od 15:15 hod., v učebně Hudebny (1. patro, uprostřed chodby) v budově ZŠ Mlýnská.  Předpokládaná délka je 90 min + přestávka, diskuze, prostor pro zodpovězení otázek.

Prosíme rodiče, kteří mají zájem se této přednášky zúčastnit, ať vyplní lístek a předají třídnímu učiteli, nebo ať se přihlásí na email školní psycholožky PhDr. Markéty Tüdösové: tudosova@zsmlynska.cz.

 E-bezpeci